Togg modellerinin ismi ne olacak ve özellikleri neler?

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Togg tam bir elektrikli otomobil fakat özellikleri neler? Gerçekten de koltuğa yapıştıracak kadar hızlı mı? Hem izlenim yazımızda, hem buradaki bilgilerle soruları cevaplıyoruz.

Bosch marka elektrikli motora sahip. Aslında dört çeker seçenekte biri önde biri arkada iki motor bulunuyor. İki teker seçeneğinde ise arka aks üzerinde tek bir elektrikli motor aracın hareketini sağlıyor.

Aracın ön konsolu boydan boya Vestel tarafından geliştirilen ekran. Sürücünün önünde ve hemen sağındaki ilk iki bölümde sürüş bilgileri, araç bilgileri, sistemler ve sürüşleri kontrol ettiğiniz ekranlar yer alıyor. Altta da ana kumanda ekranı bulunuyor. Sürücünün önündeki hayalet ekran (dijital gösterge sürücü ekranı) haricindeki ekranlar dokunmatik. Bu ekranları kullanıcılar deneyimleyecek ve bir akıllı telefon veya tablet gibi kullanacak. Sık kullanılanlardan favorilere kadar bir çok fonksiyon bu kısımda yer alıyor.

1
2
3
4
5
6
Önceki İçerik“Halka açılacak Togg hisselerinin değerini yurtdışı piyasalar verebilir”
Sonraki İçerikTogg satış tarihi: 2023’te kimler alabilecek?
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz