Togg ön siparişlerinin adresi bu uygulama: Trumore

Togg akıllı cihazı için ön siparişler Trumore platformu üzerinden verilecek. Satışa çıkmasına sayılı zaman kalan Togg, araçlarının ön sipariş da yapılacağı dijital platformu Trumore mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden devreye aldı.

Platformu kullanmak için Togg sahibi olmak şart değil; uygulamayı indirip bir kimlik oluşturmak yeterli.

Platformu oluşturan ürünlerden Earn.more servisleri e-cüzdan ile araç içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturma gibi hizmetleri kapsıyor. Dijital varlık yönetimi altında da puan gibi çeşitli ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Earn.more’da kullanıcılar için kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğa özel oluşturulan dijital magnet de oluşturuluyor.

Siparişler şubat ayında açılacak

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, mobilite ekosistemini Trumore dijital platformuyla genişletip yaygınlaştırdıklarını belirterek, şunları söyledi: “Mobilite deneyimini yeniden tanımlayarak, kullanıcılara günlük yaşamlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri geliştiriyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunduğu tüm fırsatları biz de kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen platformumuz daha çok kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir dünya demek. Şubat ayında da ön siparişleri açıp, ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de Togg akıllı cihazına ön sipariş verme hakkı olacak.”

Önceki İçerikYeni ismi Opel Mokka Elektrik oldu, menzili 70 km arttı
Sonraki İçerikBinlerce Mercedes-Benz çalışanına büyük ikramiye: 150 bin lira yatacak
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz