TOGG Türkiye’nin otomobili dolandırıcılığı için önemli uyarı

Türkiye dolandırıcılıkta çağ atlama yarışına katıldı. Trakya’da dünyanın ilk 3 zengininden biri olan Microsoft şirketinin patronu Bill Gates’e komşu olma dolandırıcılığından sonra şimdi de TOGG Türkiye’nin Otomobili dolandırıcılığı gündeme geldi.

,Konuyla ilgili bir açıklama yapan TOGG yönetimi, sosyal medya dolandırıcılarına karşı özellikle yurtdışındaki vatandaşlarımızı:

“Yatırım fırsatı duyurularının gerçekliği yoktur”

TOGG, farklı farklı sosyal medya hesaplarında TOGG’un hisse senetlerini satışa çıkardığını belirterek, para toplamaya çalışan ponzi zincirlerine karşı açıklama yaptı.

TOGG otomobil fabrikası inşaatı

Yatırım fırsatı başlıklı sahte duyurulara karşı özellikle Almanya’da yaşayan yurttaşların uyanık olması istendi.

Türkiye’nin otomobili videosu gerçek mi?

TOGG tarafından TOGG Türkiye’nin otomobili dolandırıcılığı ile ilgil yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Çeşitli sosyal medya platformlarında çıkan ve özellikle yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızı hedefleyen ‘yatırım fırsatı’ duyurularının gerçekliği bulunmayıp, TOGG ile herhangi bir bağlantısı yoktur, tamamen dolandırıcılık amacı taşımaktadır. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri lütfen sadece internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz.”

Önceki İçerikTürkiye’de Yılın Otomobili 2021 takvimi belli oldu
Sonraki İçerikYeni Citroen C4 fiyat listesi belli oldu
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz