TOSFED Başkanı politikaya atılıyor

Yerel seçimlere 70 gün kala, TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yazıcı, otel işletmeciliği yaptığı Marmaris’ten seçimlere katılıyor. Sosyal medya hesabından kararını açıklayan Serkan Yazıcı, “Çok değerli komşularım, AK Parti Marmaris Belediye Başkanı Adayı olarak sizlerin huzuruna çıkıyorum. Bu yeni dönemde Marmaris’te yaşayan insanların, bir hayvan sever olarak hayvanların ve doğanın başkanı olacağıma söz veriyorum.” dedi.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu bilindiği gibi Dünya Ralli Şampiyonası’na yeniden dahil olan Türkiye Rallisi başta olmak üzere otomobil sporları konusunda resmi otorite olarak değerlendiriliyor.

Serkan Yazıcı açıklamasında amacını şöyle dile getirdi; “Belediye başkanı olmaktan ziyade tüm Marmarislilerin gönlündeki başkan, abi, kardeş ve arkadaş olabilmektir. Sonucunun güzel olacağına emin olduğum bu yolda Marmaris’te görmek istediğiniz hizmetleri paylaşmanızı rica ediyorum.”

Serkan Yazıcı, belediye başkan adaylığı ile TOSFED Başkanlığı’ndan ayrılmış oldu
Önceki İçerikSıralamada iki basamak geriledik
Sonraki İçerikOpel Astra’ya FL operasyonu: Güncellendikten sonra Türkiye’ye gelecek
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz