Toyota Corolla Hybrid özel Brisa lastikleriyle güçleniyor

toyota corolla hybrid özel brisa lastik

Tüm dünyada araç üreticileri, fosil yakıt kullanımını azaltmak amacıyla elektrikli ve hibrit araçlar geliştirmeye ve üretmeye yönelirken, bu araçlarda kullanılacak lastiklerin performans beklentisi ve özellikleri de değişime uğruyor. Bu evrime ayak uyduran Brisa ve Toyota işbirliğiyle de Corolla Hybrid özel lastiklerine kavuştu.

Elektrikli ve hibrit araçların lastik beklentilerini karşılamak üzere çalışmalarına hız veren Brisa; yuvarlanma direnci daha düşük, daha az emisyon ve gürültü oluşturan, daha düşük ağırlığa sahip yeni konsept ürünler üzerinde çalışıyor.

Yeni çalışmalar kapsamında Türkiye’nin en çok satan hibrit aracı Toyota Corolla için özel çevre dostu Bridgestone Ecopia EP150 lastiklerini geliştiren Brisa; “Çevrecilik” ve “güvenlik” performanslarını birleştirerek sessiz ve konforlu bir sürüş imkânı sunuyor.

Özel Brisa lastikleriyle donatılan Toyota Corolla Hybrid nasıl bir araba?

205/55R16 ve 195/65R15 ebatları ile Toyota Corolla Hybrid’e özel geliştirilen Bridgestone EP150 lastiklerinde kullanılan yenilikçi teknolojiler sayesinde lastiğin yuvarlanma direnci azaltılarak yakıt verimliliği artırıldı.

Brisa tarafından Toyota Corolla Hybrid için özel olarak geliştirilen Bridgestone EP150 lastikler; özel çevre dostu desenleri sayesinde yakıt tüketimini azaltırken zemine daha iyi tutunma sağlıyor. Güvenlik ve konfordan taviz vermeden daha uzun kullanım ömrüne sahip bu lastikler, hafif konstrüksiyonları sayesinde sessiz ve konforlu bir sürüş imkânı sunuyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz