Toyota, Corolla Sedan için yeni kampanya başlattı

Toyota Çılgın Bahar Kampanyası başladı. Yeni Toyota Corolla Sedan kampanyası ile isteyene peşin ödemede indirim, isteyene sıfır faizli kredi kullandırılıyor.

Otomotiv şirketleri her ay duyurdukları kampanyalar ile tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Mart ayı itibariyle kampanyasını duyuran şirketlerden biri de Toyota Türkiye oldu. Toyota Çılgın Bahar Kampanyası ile hem Toyota Corolla Sedan ailesi hem de diğer Toyota modelleri için indirimler var.

Toyota Corolla Sedan ile Çılgın Bahar Kampanyası

1 Mart tarihinden itibaren başlayan kampanya kapsamında Toyota Corolla Sedan fiyatı, peşin ödemelerde 181.250 TL’den başlıyor. Toyota Corolla Sedan kampanyası kapsamında peşin ödeme tercih etmeyenler için ise 12 aya kadar 0 faiz seçeneği de mevcut.

toyota modelleri

Stoklarla sınırlı bu özel kampanya süresince birçok modelde de indirimler veya “0” finansman oranı seçenekleri yer alırken, bazı Toyota modellerinde de sürpriz avantajlar bulunduğu belirtiliyor.

Bu arada, kampanyaya özel olarak tüm Toyota plazaların ilk hafta saat 20:00’a kadar açık olacağının da altını çizelim.

toyota corolla sedan hybrid

Sadece filo için 28 bin adet sipariş

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, yeni kampanya ile herkesin dilediği Toyota modeline kavuşmasını hedeflediklerini belirtirken, ocak ayına rekor satışla başladıklarını, şubat ayında ise hedeflerine ulaştıklarını söyledi.

Bozkurt sözlerine şu şekilde devam etti:

“Özellikle filolarını karbon ayak izini azaltmak amacıyla çevreci araçlarla değiştirmek isteyen kurumlardan büyük talepler alıyoruz. Şu an sadece filo için 28 bin adet sipariş almış durumdayız. Bu yıl CDV modelimiz olan Proace City’nin de ürün gamına katılmasıyla tüm segmentlerin yüzde 75’ine hitap ederken, hafif ticari araç pazarında iddiamızı daha da güçlü bir şekilde ortaya koyacağız. Tüm bu veriler ışığında bu yıl düşmesini beklediğimiz pazara rağmen Toyota olarak pazar payımızı artıracağımızı ve daha fazla araç satacağımızı öngörüyorum”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.