Turboşarj şirketi Garrett, anlaşmayı İzmir’den yaptı

Dünyanın önde gelen Turboşarj üreticilerinden Garrett, Türkiye Master Distribütörü İzmir merkezli GICO oldu. GICO şirketlerinden biri olan İkiler Yedek Parça Otomotiv ve Garrett arasında varılan anlaşma ile işbirliği başladı. Garrett; 3 milyar dolar ciroya sahip, 1.250’si mühendis olmak üzere 7,500 çalışanı bulunan; 5 Ar-Ge merkezi ve 13 fabrikada üretim yapan bir global şirket.

Amerikan menşeili şirketin portföyünde benzinli, dizel otomobillerden ağır ticari araçlara kadar geniş bir yelpaze yer alıyor.

GICO; İkiler Yedek Parça Otomotiv ve Gaspa Otomotiv Soğutma Sistemleri’nin ortak markası olarak yer alıyor. Otomotiv, Enerji, Demir Çelik ve Marin olmak üzere çeşitli sektörlerde dünyada öncü firmalara hammadde ve sarf malzeme tedarikçisi olarak hizmet veriyor.

GICO, İzmir’deki merkez ofis ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu’daki ofislerinden tüm dünyadaki müşterilerine hizmet verirken diğer yandan tedarikçilerine de ulaşıyor.
İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) ve İzmir Menemen Serbest Bölgesi’ndeki fabrika yatırımları ile 20’yi aşkın OEM müşterisine hizmet veriyor.

GICO, 1949 yılında ticaret hayatına başlayan PADULANO Ailesi’nin halihazırda faaliyetlerine devam eden Gaspa ve İkiler Şirketler Grubu’nun baş harflerinden oluşan ticari markası.
Global marka olmayı hedefleyen GICO, otomotivde 45. yıllık geçmişi ile büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz