Turkish Grand Prix 2020 yılın en iyi Formula 1 yarışı seçildi

Tüm dünyada büyük heyecanla takip edilen Formula 1 DHL Turkish Grand Prix 2020 etkinliği; uluslararası düzeyde yapılan oylama sonucunda 2020 yılının en iyi yarışı seçildi.

Intercity İstanbul Park’ın 9 yıl aradan sonra tekrar Türkiye’ye getirdiği Formula 1 yarışının sonunda Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 14’üncü ayağında, yarış severler nefesleri kesen pek çok sahneye tanıklık etti.

Antrenman turlarında beklenen performansın altında kalan ünlü pilot Lewis Hamilton, yarışı lider tamamlamayı başararak, 7’nci Dünya Şampiyonluğunu İstanbul’da ilan etmişti. Kupaya uzanan isim, Mercedes’in Büyük Britanyalı pilotu Lewis Hamilton olmuştu.

Formula 1 yönetiminin yılın en iyi yarışını belirlemek üzere sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği ankette; ‘Yılın En İyi Yarışı’ Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşen ve pek çok anıyla hafızalara kazınan Formula 1TM DHL Turkish Grand Prix 2020 seçildi.

Intercity’nin başarıyla organize ettiği yarış, tüm dünyada büyük bir heyecanla takip edilirken, kıyasıya rekabetin yaşandığı Turkish Grand Prix, tüm oyların yüzde 33’ünü alarak zirveye oturdu.


Leave A Reply

Your email address will not be published.