Türkiye’de bir ilk! Fiat Hafif Ticari Araç alanlara K2 Belgesi hediye ediyor

Fiat'tan bir ilk! K2 Belgesi hediye

 

Türkiye’de Bir İlk:

 

Fiat’tan K2 Yetki Belgesi Hediye!

 

Fiat Ağustos boyunca, tüm ticari araç alımlarında yeni belge alacak esnaf ve KOBİ müşterilerine K2 Yetki Belgesi hediye ediyor.

 

Üstelik esnaf ve KOBİ’lerin yükünü hafifletip dosya işlemlerini de takip ediyor.

 

Buna ek olarak, markası ne olursa olsun mevcut araçları değerinin 1.500 TL üzerinde alıp, Doblo, Fiorino ya da Ducato seçeneklerini teklif ediyor. 

 

Ayrıca tüm ticari araçlarını, 20.000 TL’ye faizsiz 20 ay vade yapıyor.

 

Kampanya dahilinde daha uzun vadeli krediyle yeni bir Fiat markalı ticari araca sahip olmak isteyen profesyoneller ise Doblò, Fiorino ve Pratico modelleri için 48 ay vadeli % 0,85 faizli 40.000 TL’lik, Ducato modeli için 48 ay vadeli % 0,93 faizli 60.000 TL’lik kredilerden faydalanabiliyor. 

 

Nakit alımı tercih edenlere ise Ağustos ayı boyunca tüm Fiat Ticari Araçlar’da, anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.000 TL’lik ekstra indirim sağlanıyor. 

 

Kampanya kapsamında ayrıca, okul sezonu öncesinde Ducato ve Yeni Ducato modellerinde, değeri 2.120 TL’ye varan okul paketi hediye ediliyor.

 

Ticari araç liginin çok kazandıran takımı: “10 Numara Fiat”

Fiat’ın Temmuz ortasında hayata geçirdiği; yeni veya 2. el Fiat ticari araç sahiplerinin hayatını ve işini kolaylaştırmayı amaçlayan “10 Numara Fiat” programı kapsamında, yenileme dönemine giren araçlara yönelik indirim fırsatları, Ağustos sonuna kadar devam ediyor. “10 Numara Fiat” programında; anahtar teslim fiyatı üzerinden Ducato’da 5.500 TL, Yeni Doblò Cargo, Fiorino Cargo ve Pratico’da 3.500 TL, Yeni Doblò Combi, Fiorino Combi /Combimix ve Yeni Ducato’da  2.500 TL’lik takas indirimi yapılıyor.

 

“Ticari Araç Liginde Artık Çok Kazandıran Bir Takım Var” diyerek yola çıkan “10 Numara Fiat” programı ayrıca, yetki belgeleri konusunda sağladığı danışmanlık hizmetiyle de fark yaratıyor. Fiat ticari araçları kullanan müşterilerine her an ayrıcalık sağlamayı amaçlayan 10 Numara Fiat, mevcut ve potansiyel müşterilerine, 444 22 55 Fiat Çağrı Merkezi üzerinden, “Yetki Belgeleri”yle ilgili merak ettikleri her türlü sorunun yanıtını bulabilecekleri danışmanlık hizmeti de sunarak, “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” dedirtiyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.