TürkTraktör’de üst düzey iki atama

TürkTraktör’de üst üdzey iki atama gerçekleşti. Mali İşler Direktörü olarak görev yapan Federico Pamfili Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli ise yenilenen organizasyon yapısı kapsamında; şirketin Ticari Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

TürkTraktör, organizasyon yapısında gerçekleştirdiği bir yenilemeyle birlikte üst yönetim kadrosunda görev değişimleri yaptı.

TürkTraktör ailesine 2019 yılında Mali İşler Direktörü olarak katılan Federico Pamfili; yeni görevinde TürkTraktör’ün tüm Mali İşler çalışmalarının yönetilmesinden ve geliştirmesinden sorumlu olacak.

 

Federico Pamfili, Cassino Üniversitesi İşletme ve Yönetim Ekonomisi bölümünden 1995 yılında yüksek lisans derecesiyle mezun oldu.

İş hayatına 1996 yılında İtalya Iveco’da Konsolidasyon ve Raporlama Finansal Analisti olarak başlayan Federico Pamfili; 1999-2002 yılları arasında IT Holding’de Kontrolör olarak çalıştı. 2002 yılında CNH’de çalışmaya başladı.

2005 yılında ise Avrupa Bölgesi Ticari Kontrolörü olarak Birleşik Krallık’a giderek uluslararası kariyerine adım attı.

2007 yılında artan sorumlulukları ile beraber CNH’ın Şikago’da bulunan global merkezine geçen Federico Pamfili; 2012 yılında ise Global Satış sonrası CFO’su olarak atandı ve 2013 yılında Yatırım ve ARGE Kontrolörü pozisyonunu üstlendi. Federico Pamfili bu göreviyle birlikte 2018 yılına kadar İcra Komitesine de danışmanlık yaptı.

Birleşme ve Satınalma bölümünde kısa bir süre çalıştıktan sonra, 2019 yılında TürkTraktör’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya başlayan Federico Pamfili; 1 yıl sonra TürkTraktör Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Satış, satış sonrası ve pazarlamadan sorumlu

2014 yılından bu yana Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan; Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Ahmet Canbeyli; 1995 yılında Ram Dış Ticaret’te Muhasebe Uzmanı olarak başladığı çalışmalarına Muhasebe Sorumlusu olarak devam etti. 2002 -2005 arasında ise Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri’nde Mali İşler Yöneticisi olarak çalıştı.

Ahmet Canbeyli, kariyer yolculuğuna 2005 yılından itibaren 9 yıl boyunca farklı pozisyonlarda görev yapacağı KoçSistem’de devam etti. Canbeyli, KoçSistem’de sırasıyla Mali İşler ve Finansman Grup Yöneticisi, Mali İşler ve Finansman Genel Müdür Yardımcısı ve Mali İşler ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak farklı alanların yönetiminden sorumlu oldu.

2014 yılında TürkTraktör çatısı altındaki görevine başlayan Ahmet Canbeyli, şirketin Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak 6 yıl boyunca geçekleştirdiği başarılı yönetimle önemli çalışmalara imza attı.

Ahmet Canbeyli, yeni göreviyle birlikte TürkTraktör’ün satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.