TÜVTÜRK muayene randevu sırası mobilden takip edilebilecek

TÜVTÜRK, araç muayene hizmetinde sosyal teması azaltacak, istasyon bekleme alanlarında oluşabilecek yoğunluğun önüne geçecek ve işlemleri kolaylaştıracak bir uygulama geliştirdi. Telefona kolayca indirilebilen TÜVTÜRK mobil uygulaması ile araç sahipleri, daha önce muayene istasyonlarındaki muayene randevu sırası numaralarını akıllı telefonları aracılığıyla alabilecek.

Bu uygulama sayesinde araç sahipleri kendi araçlarında veya diledikleri yerde sıralarını rahatlıkla takip edebiliyor.

TÜVTÜRK bu uygulama ile hem istasyon alanlarında ki yoğunluğu hem de araç sahipleri arasındaki sosyal teması azaltmayı ve işlemlerin kolaylaştırılmasını hedefliyor.

TÜVTÜRK Uygulaması, Android sürümlü akıllı mobil cihazlar için Google Play Store, IOS sürümlü cihazlarda ise APP Store’dan “TÜVTÜRK” ismi ile aratılarak ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor.

Akıllı telefon kullanmayan araç sahipleri ise muayene randevu sırası için TÜVTÜRK istasyonlarda bulunan gişelerinden işlem yapabilecekler.

Araç muayene randevuları ayrıca, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi ve e-devlet üzerinden ücretsiz olarak alınabiliyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.