Valeli, araç muayene organizasyonlu, yakıt indirimli Kırmızı Kasko

 

Aksigorta, vale hizmetinden, araç muayene organizasyonuna, chippara kazanmadan, Total'de indirime kadar pek çok avantaj sunan Kırmızı Kasko ile araç sigortasında iddiasını geliştirdi.

 

Akbank şubelerinden Kırmızı Kasko yaptıran müşteriler poliçenin yüzde 10’u kadar chip-para kazanıyor. Dönemsel olarak sunulan bu avantajın üst limiti 150 TL…

 

Anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yüzde  5 indirim

Kırmızı Kasko, poliçe süresi boyunca anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Kırmızı Kasko Kurumsal Kart ile yıllık maksimum 4.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt ve otogaz alışverişlerinde yüzde 5 oranında indirim olanağı sağlıyor. Alt alışveriş limiti olmaksızın, alışveriş tutarının yüzde 5’i otomatik olarak karta yükleniyor ve istenilen zamanda yakıt alışverişinde kullanılıyor.

 

Hızlı ve kolay araç muayene organizasyon hizmeti

 

Hayatın yoğun ve koşuşturmalı temposu içinde zaman ayırmakta zorlanılan araç muayenesi de Kırmızı Kasko ile artık kolay ve zahmetsiz hale geliyor. Uygun fiyatlarla özel ekipler tarafından teslim alınan Kırmızı Kaskolu araçların muayeneleri, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana il sınırları içerisinde binek ve hafif ticari araçlara sağlanan ve katılım payı ile yararlanabilinen bu hizmet ile muayene işlemleri sırasında avantajlı fiyatlarla ikame araç talep etmek de mümkün.

 

 

Vale organizasyonu

 

Vale Organizasyon Hizmeti, Kırmızı Kasko sahiplerine sunulan bir başka ayrıcalık…

İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içerisinde sağlanan bu hizmetten katılım payı ile yararlanılabiliyor. İhtiyaç duydukları bir anda, araçlarını bir noktadan bir başka noktaya teslim edilmesini isteyen poliçe sahipleri, araçlarını yetkin ve donanımlı vale personellerine güvenle teslim edebiliyorlar.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.