VavaCars ikinci el araç satışı için galericilerle iş ortağı oluyor

Yüksek döviz kurları, vergiler ve mevcut çip krizi nedeniyle sıfır otomobil satın almanın çok zorlaştığı bir dönemde tüketici ikinci el otomobillere yöneliyor. VavaCars ikinci el araç satışı için talebin biraz daha artmasıyla iş ortaklarıyla birlikte piyasaya hareketlilik getirmek istiyor. İş ortaklarına katma değer yaratmak ve müşterilerine de daha fazla araç çeşitliliği sunmak amacıyla yeni bir uygulama hayata geçiriyor.

İkinci el online araç alım-satım platformu VavaCars, ‘Pazaryeri İş Ortağı’ vizyonuyla başlattığı yeni uygulama kapsamında; bayi veya araç alım satımı yapan tüzel kişilerin VavaCars güvence ve avantajlarıyla kendi araçlarını platformu ziyaret eden yüzbinlerce kişinin beğenisine sunmasına imkan tanıyor.
Bayi veya araç alım satımı yapan tüzel kişiler kendi araçlarını VavaCars üzerinden satışa çıkarabilirken, araç satın almak isteyenler daha fazla aracı yaş, kilometre ve kondisyon gibi birçok parametrede değerlendirip seçim yapabilecek.
vavacars ikinci el araç satışı

İş ortaklarının ikinci el araç satışı VavaCars güvencesi altında olacak

VavaCars’ın müşterilerini korumak amacıyla sunduğu şartları kabul eden iş ortaklarının ellerindeki araçlar tüketiciye; 14 gün iade, ücretsiz teslimat ve ek ücret ödemeden motor, mekanik ve elektrik bakım ve onarım gibi avantajlarla sunuluyor.

Platforma satılan araçları ekspertizden geçirerek üst düzeyde güvenilirlik sunan VavaCars, ayrıca 12 ay 25 bin kilometrede de garanti sağlıyor.

İstanbul ve Ankara’daki VavaCars ekspertiz merkezlerinin bulunduğu bölgelerde uygulanmaya başlayan sistemin önümüzdeki dönemde kapsamı genişletilerek daha fazla şehre yayılması hedefleniyor.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.