SON DAKİKA! Doğuş, VW ve Audi bayileriyle yeniden masaya oturuyor

Otomotiv distribütörlerinin en önemli ayağını oluşturan bayilerle imzalanan veya imzalanacak sözleşmeler çok önemlidir. Belli dönemlerde yenilenen bu sözleşmeler hem rekabet kurumu hem distribütör hem de dünya devlerinin merkezlerinde çok önemli kasalarda saklanır. Doğuş Otomotiv bayileri ile yeniden masaya oturuyor.

Doğuş Otomotiv iki markasında bayileriyle yeniden sözleşme masasına oturuyor.

Konuyla ilgili KAP (Kamuoyu Açıklama Platformu)na bir açıklama yapan şirket yeni sözleşme dönemi başlattığını ilan etti.

İşte o açıklama:

Doğuş Otomotiv Yönetim Basın Açıklaması

Doğuş Otomotiv’in, Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisleriyle arasındaki sözleşmelerin güncellenmesine ilişkin basın açıklamasıdır.

“Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Volkswagen ve Audi markalarına ait motorlu araçların satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerine ilişkin Şirketimiz ile Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisler arasında akdedilmiş bulunan sözleşmelerin; Volkswagen AG’nin yeni teknolojiler ve ileri dijitalleşme temelli başlattığı küresel değişim ve gelişim stratejisinin uzantısı olarak, Nisan 2020’den itibaren geçerli olmak üzere güncellenmesi için çalışmalara başlanmıştır.”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.