Volkswagen Caddy sahipleri servise çağrıldı

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Vw Ticari Arac Caddy Servis Geri cagirma

Volkswagen Ticari Araç, 2003 sonrası Caddy modellerini servislerine çağırdı

 

Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyada çokça uygulanan servise geri çağırma etkinliğine Volkswagen Ticari Araç, Türkiye'den katıldı. Şirketten yapılan açıklamada 2003 model ve sonrası Caddy sahiplerinin bagaj kapağı amortisör bağlantısı kontrolü için yetkili servislere uğramaları istenen bir açıklama yapıldı.

Açıklamada bu araçların sahiplerine çağrı yapılacağı da belirtildi.

 

VW Ticari Araç imzalı servis çağrı açıklamasında şunlar denildi:

 

"Caddy model araçlarda bagaj kapağı amortisörlerinin bağlantısı konulu servise davet kampanyası hakkında bilgilendirme

Volkswagen AG Kalite Güvence Bölümü, sürekli araç saha gözlemi çerçevesinde bazı Caddy modellerinde bagaj kapağı amortisörlerinin bağlantısının çözülebileceği olasılığına yönelik bir önleyici tedbir geliştirmesi yapmıştır.  

2003 yılından bu yana üretilen tek parça bagaj kapaklı tüm Caddy model araçların bagaj kapağının kendiliğinden kapanmasını engellemeye yönelik servise davet kampanyası kapsamında önleyici tedbir olarak amortisör tutucularına yeni bir pim takılacaktır.

Ülkemizde etkilenmesi muhtemel araçların sahipleri bilgilendirilerek servise davet edilecek ve kampanyanın ücretsiz olarak uygulanması sağlanacaktır."

 

Önceki İçerikFiat Türkiye’den müşteri yolculuk programı
Sonraki İçerikElektrikli otoların menzili 400 km’ye çıkıyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz