Volkswagen Crafter fiyatları için 20 bin TL indirim!

Volkswagen Crafter için uygulanan indirim miktarları belli oldu. Volkswagen Crafter fiyatları, Servis ve Okul versiyonlarında bahar indirimine girdi. Crafter model ailesinin tümü için indirim bulmak mümkün.

Nisan 2021 otomobil kampanyaları

Volkswagen Crafter fiyatları indirime girdi

Volkswagen Crafter modelinin Servis ve Okul olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Bu versiyonların tümü için bahar indirimi yakın zaman önce başladı.

Crafter model ailesinin tüm üyelerinin dahil olduğu kampanyada, Crafter Servis modeli 342 bin 500 TL’den ve Crafter Okul modeli ise 371 bin 500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

volkswagen crafter fiyat listesi 2021

Volkswagen Crafter teknik özellikleri

Volkswagen Crafter, aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle kaza riskinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Standart olarak sunulan İkincil Çarpışma Önleme Asistanı, Rüzgar Savrulma Asistanı, Yorgunluk Tespit Sistemi, Şerit Takip Asistanı, 16+1 ve 19+1 versiyonlarında sunulan Uzun Far Asistanı, Hız Sabitleyici gibi yardımcı sürüş ve güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor.

2.0 litre hacimli turbo dizel motorla gelen aracın 140 PS ve 177 PS güç üreten iki farklı alternatifi bulunuyor.

Volkswagen Crafter okul mevzuatına uygun

Crafter, okul servisleri mevzuatında yapılan yeni düzenlemelerle belirtilen tüm güvenlik özelliklerine sahip; yolcu koltuklarına entegre sensörler, araç dışındaki kör noktaları gösteren üç kamera, sınıfında tek olan otomatik yükseklik ayarlı, üç noktadan gergili emniyet kemeri bunların arasında öne çıkan özellikler.

Siz, Volkswagen Crafter fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Leave A Reply

Your email address will not be published.