VW Crafter ailesine yeni üye: 150 bin TL’lik ticari pickap

[sg_popup id=”51121″ event=”click”][/sg_popup][sg_popup id=”51121″ event=”click”][/sg_popup]Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modeli şimdi de Pikap versiyonu ile Türkiye seçeneklerini zenginleştirdi. Yeni Crafter Pikap fiyatı, KDV indirimi ve Volkswagen Ticari Araç’ın kampanyası ile birlikte 149 bin 500 TL’den başlıyor.

Volkswagen Ticari Araç, iş dünyasının yükünü Yeni Crafter Pikap ile hafifletecek. Yeni Crafter Pikap, sahip olduğu alüminyum kasa ile artırılmış yük kapasitesi; yeni nesil güvenlik donanımları, standart kliması ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkıyor.

Yeni Crafter Pikap’ın 2.0 litre TDI Orta Şasi Tek Kabin 140 PS 3,5 ton modeli 149 bin 500 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatı ile Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarında satışa sunuldu.

Crafter Pikap turbo dizel motoru

Yeni Crafter Pikap 2.0 litre hacimli turbo dizel 140 PS gücünde 340 Nm tork sunan turbo dizel motorla Türkiye’ye geldi.

Yeni Crafter Pikap, şirket açıklamasına göre 100 kilometrede ortalama 7,5 litre (manuel viteste 7.7 litre) yakıt tüketimi vaat ediyor.

Crafter ailesinin pickap versiyonu Türkiye’de satışa çıktı

Crafter Pikap şanzımanı

Yeni Crafter Pikap’ta opsiyonel olarak, 4MOTION dört tekerden çekiş sistemi ve 8 ileri otomatik vites özellikleri de satın alınabiliyor. Sadece önden çekişli modellerde sunulacak; 8 ileri otomatik şanzıman, kesintisiz vites geçişleri ile konforlu sürüş ve daha düşük yakıt tüketimine izin veriyor.

4MOTION 4 tekerlekten çekiş sistemi ise zorlu koşullarda daha iyi çekiş gücü ve yol tutuşu ile öne çıkıyor.

Crafter pikap istiap haddi

Yeni Crafter Pikap, sahip olduğu alüminyum kasa ile rakiplerine göre 200 kilograma varan daha fazla yükleme kapasitesi sunarken; arka kapağa entegre basamak ile kasa içerisine ulaşımı kolaylaştırıyor.

Crafter standart donanımı

Yeni Crafter Pikap, servotronik direksiyonu ile şehir içinde manevra kolaylığı sağlarken uzun yolculuklarda da hakimiyeti artırarak güvenli bir sürüş vaadediyor.

Standart olarak sunulan kaza sonrası bilinç kayıplarında hayati öneme sahip ikincil çarpışma önleme asistanı; klima, yol bilgisayarı, LED ön kabin aydınlatma ve konfor tipi sürücü koltuğu ile konfor seviyesini de üst düzeye taşıyor.

Yeni Crafter Pikap, KDV indirimi ve Volkswagen Ticari Araç’ın kampanyasının yanı sıra; 70.000 TL’ye 12 ay vadede 0 faizli kredi avantajları ile 149 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.