VW Ticari Araç, Crafter uzun şaşi ile de servise başladı

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Volkswagen Ticari Araç Crafter model ailesi okul servisi ve işyeri servis modellerinin Uzun Şaşi (LWB) versiyonuyla genişledi.

Bu sınıfta Panel Van, Ekstra Uzun Şasi (ELWB) versiyonları bulunan Crafter ailesi; bundan sonra Uzun Şasi (LWB) Servis 15+1 ve Okul 16+1 versiyonlarıyla satın alınabilecek.

Crafter Uzun Şasi Servis 15+1 ve Okul 16+1 modelleri, 4 tona kadar azami yük ağırlığı, 140 PS güç ve 340 Nm tork sağlayan 2.0 litrelik motoru gibi özelliklere sahip..

Crafter Uzun Şasi Okul ve Servis, Comfortline donanım seviyesinde satın alınabiliyor

Crafter Uzun Şasi modellerinde, önden ve arkadan ayrı ayrı çalıştırılabilen klimatik klima; opsiyonel 8″ Composition Media Radyo; USB girişlerine sahip yolcu koltukları gibi teknolojiler bulunuyor.

Standart donanımda ise şu özellikler bulunuyor:

  • Elektrik kumandalı ön camlar
  • içeriden katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar,
  • otomatik yanan farlar,
  • yağmur sensörü,
  • hız limitleme özellikli hız sabitleyici,
  • arka park sensörü

Güvenlikle ilgili okul mevzuatına uygun

Crafter Uzun Şasi Okul 16+1 modeli, okul servisleri mevzuatında belirtilen;

  • yolcu koltuklarına entegre sensörler,
  • araç dışındaki kör noktaları gösteren üç kamera,
  • sınıfında tek olan otomatik yükseklik ayarlı, üç noktadan gergili emniyet kemeri gibi tüm güvenlik özelliklerine sahip.

Crafter Uzun Şasi Servis 15+1 versiyonu 315 bin TL’den, Crafter Uzun Şasi Okul 16+1 versiyonu ise 342 bin TL’den başlayan fiyatlarla Volkswagen Ticari Araç showroomlarında yerini aldı.

Önceki İçerikYeni i20 satış için rampaya yerleşti, hibrit i20 N Line yolda
Sonraki İçerikAudi küresel yeni marka kimliğini açıkladı
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz