Yamaha bayileri yenileniyor

Yamaha Motor, tüm Türkiye’de bayi yapılanmasında yenilenmeye gidiyor. Kando felsefesinden yola çıkarak beklentileri aşan hizmet stratejisiyle hareket eden Yamaha; müşterilerin bayilerde daha keyifli ve konforlu zaman geçirmeleri ve aidiyet duygusunu daha fazla hissetmeleri için; konseptini yenileyerek hizmetlerini geliştirmeyi hedefliyor. Yeni konseptini ilk olarak Düzce Dadaş Motor’un yenilenen adresinde uygulayan Yamaha; 2020 yılına kadar tüm Türkiye’de bulunan 60 bayisini yenilemeyi hedefliyor.

Değişim Düzce Dadaş Motor ile başladı.

Yeni bayi yapılanmasında, satın alma anında motosiklet kullanıcısının konforlu bir ortamda vakit geçirmesini sağlarken; satış sonrası hizmetlerde de onarım, garanti, yedek parça gibi hizmetleri en yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. Motosikletlerde bulunan ekstrem renkler dekorasyona serpiştirilirken rahat oturma alanları ve bilgi noktaları müşterinin bayilerde daha fazla ve rahat zaman geçirmesine olanak sağlıyor.

2020 sonunda 60 bayi

Düzce Dadaş Motor ile başlayan yeniden yapılanmanın önümüzdeki süreçte tüm bayileri de kapsayacağını belirten Yamaha Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ersin Şeker; “ Yamaha marka imajını en üst seviyede yansıtan bu konsepti, 2020 sonuna kadar 60 bayimizde de tamamlamış olacağız. Hizmetlerimizi sürekli bir adım öteye taşırken satış noktalarımızı ve servis ağımızı da büyüterek, Türkiye pazarını büyütmeye ve yenilikler katmaya devam ediyoruz ” dedi.

 

4 Yorumlar
 1. haluk mengüç diyor

  çok iyi düşünmüşsünüz inşallah çabuk uygulamaya geçilir yazdıklarınız kulağa hoş geliyor şimdiden kolay gelsin

 2. Umut Utkan Karagöz diyor

  Sadece bayinin görünüşünü değil, zihniyetide değiştirmenizde fayda var. Nasılsa satılıyor, Türkiye çapında satışta birinciyim tavrı ile satış ve serviste müşteri memnuniyetini göz ardı etmemek lazım.

 3. yvz diyor

  Malatya’dada değiştirsinler

 4. Volkan DAŞ diyor

  2015 model VW GOLF arabam var. 3 yılda yaptığım bakım maliyeti yaklaşık 3000 TL. 2016 model YAMAHA X MAX 250cc motoruma 2 yılda neredeyse 4000 TL bakım ücreti ödedim. Asıl yapılması gereken uçuk yedek parça ve bakım fiyatlarını indirgemek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.