Yamaha’da üst düzey atama

Yamaha Genel Müdürü Hakan Kaya

Temmuz 2021’den bu yana Yamaha Ülke Direktörü olarak görev yapan Hakan Kaya, Yamaha Genel Müdürü olarak atandı.

Yamaha kalitesini satıştan satış sonrası hizmetlere kadar her alanda hissettirerek müşteri memnuniyet oranını yüzde 100’e çıkartmayı planladıklarını belirten Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Hakan Kaya, 2023 yılında yeni modeller, Yamaha tecrübesi ve kalitesiyle hizmet veren bayi ve servis noktalarımızla müşteri ihtiyacını hızla yerinde karşılayacağız diye konuştu.

Hakan Kaya “ karbon emisyonu daha düşük, yakıt tasarrufu yüksek, daha ekonomik ve düşük cc’li araçlar üretiyoruz. 2050 yılına kadar kapsam 3 CO emisyonlarını yüzde 90 oranında azaltmayı hedefledik ve bu hedef doğrultusunda projeler üretmeye devam ediyoruz.”

Tüm bunların haricinde 2022 yılında “Kadınlara Ücretsiz Güvenli Sürüş Eğitimi”, “R25 Kadınlar Kupası”, TEMA iş birliği ile oluşturduğumuz ‘Umut Ormanı’ gibi sektörde öncülük ettiğimiz projeleri sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yamaha Modelleri için tıklayınız

Önceki İçerikYeni otomobil markası 2022’nin en hızlı büyüyeni oldu: Cupra
Sonraki İçerikOtomotivde 2022 karnesi: Üretim, ihracat ve satışlar arttı
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz