Yeni 2008 ile üç seçenek: Benzinli, dizel ve elektrikli

Fransızlar sert görünümlü otomobillerle ataklarını sürdürüyor. 208 yıllık tarihe sahip Peugeot da geçtiğimiz mart ayında Cenevre’de sert bakışlı yeni 208 modelini göstermişti. Şimdi sırada bu otomobilin SUV versiyonu var.

Yeni 208 mart alında sahneye çıkmıştı

Aslan logolu Peugeot, yeni küçük kompakt SUV 2008 modelinin resimlerine bakmamıza izin verdi. İlk fotoğrafları yayınladı.

Yenilikçi ve heyecan verici bir otomobiller vaat eden Peugeot, küçük SUV’una yeni bir yorum getirdiğini gösteriyor. Son dönemde 3008 modelinden sonra değiştiğini bu kadar gösteren başka model bulmak için aramak gerekiyor.

Yeni Peugeot SUV 2008, boyutlarıyla gerçek bir SUV duruşu ortaya koyarken güçlü ve markaya özgü tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yenilikçi i-cocpit

Yeni nesil i-Cockpit® 3D de dahil olmak üzere en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Yeni küçük kompakt SUV elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle yollara çıkacak.

Yeni 2008 için ilk görsel izlenimler:

Yeni 2008 SUV modeline baktığımızda ilk izlenimlerimiz şöyle: Artık o daha sert bir SUV. Ağabeyi 3008 SUV’a daha çok benziyor.

Bazılarımız onu 3008 modelinden de daha şık değerlendirilebilir.

Otomobilin önünde ve arkasında aydınlatma grupları LED ve markanın imzasını taşıyor. Hepsi de aslan pençesi izlenimi veriyor.

Agresif görünüm, Aslan pencesiyle pekişmiş

Agresif ve atletik tasarım özellikle önde, tampon altı difüzörde dikkat çekiyor. Öne atılmaya hazır bir izlenim veriyor. Bu da onu adeta eski 2008 modelinden koparıp, 3008’e meydan okur hale getiriyor.

İri jantlar, yap kapılardaki bombeli korumalar, çamurluklardaki siyah bakalit korumalar arazi yeteneğine işaret ediyor.

Fotoğraflara bakıldığında bir de e-2008 plakası dikkat çekiyor. Yani yeni 2008 elektrikli olarak da yeni bir versiyon sunacak. Bu versiyon muhtemelen Türkiye’ye 2021 yılında falan gelecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.