Yeni Fiat Ducato Türkiye’de yola çıktı

Yeni Fiat Ducato satisa cikti Okan Bas TOFAS

Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, yenilenen ve geniş versiyon seçenekleriyle donatılan Ducato ile ticari araç ürün gamını tamamlıyor. Ducato, Temmuz ayından itibaren Türkiye pazarında yerini alıyor.

Temmuz ayından itibaren geniş VAN, Şasi Kamyonet ve Minibüs gamı versiyon seçenekleriyle Fiat showroomlarındaki yerini alacak olan Ducato’ya, 53 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilecek.

Avrupa genelinde bugüne kadar 2,6 milyon adetlik satış rakamına ulaşan ve 6. jenerasyonuyla tüketicilerle buluşan Fiat Ducato, 100 kilometrede 6,3 litre yakıt tüketiyor ve CO2 emisyonlarını yüzde 10 azaltıyor. Yeni Ducato, 5 ileri şanzımanlı 280 Nm tork üreten 2,0 MultiJet 115 beygirgüce ve 6 ileri şanzımana sahip 2,3 MultiJet 130 BG 320 Nm motor seçenekleriyle pazara sunuluyor.

Ducato’nun yeni özellikleri arasında, motor performansını artırmaya yardımcı olan geniş krom boyalı ızgara, bakım ve tamir maliyetini azaltmak üzere tasarlanmış üç parçalı ön tampon ve geniş motor kaputuyla, segmentinde ilk defa kullanılan led gündüz farlarıyla donatılmış küçük darbelerden etkilenmemesi için yüksek konumlandırılmış yeni ön farlar yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.