Yeni Nissan Juke fiyat listesi açıklandı

2010 yılında ilk kez yollara çıkmış olan Nissan’ın en önemli küçük SUV modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Nissan Juke B crossover sınıfında farklı ve yenilikçi tasarımı ile 10 yıl önce öncü bir model olarak yola çıkmıştı. 2021 Nissan Juke ikinci nesil fiyat listesi açıklandı.

İngiltere’deki Nissan fabrikasında üretilen 2021 Nissan Juke öncelikle üç silindirli 117 hp gücündeki 1.0 turbo benzinli motorla yola çıkacak. 2020 Nissan Juke Türkiye’de üretilen yeni Clio ile aynı platformda yükseliyor. CMF-B adı verilen küçük kompakt platformunu Renault Captur modeli de kullanıyor.

Yeni Juke modelinin ölçülerine gelirsek: 4210 mm uzunluğunda, 1595 mm yüksekliğinde, aynalar dahil 1800 mm genişliğinde bir araçla karşı karşıyayız.
Büyüme aks aralığında da kendini gösteriyor, 105 mm artırılmış. Bu arada araç 3 cm alçaltılarak, daha sportif ve yere yakın bir yapı elde edilmek istenmiş.

Eski Juke, çok küçük bir bagaj hacmi sunuyordu. Ama yeni Juke yüzde 20 artan bagaj hacmi sunuyor: 422 litrelik yeni bagaj alanı bir çok taşıma ihtiyacına yetecek alan vaat ediyor.

detaylar geliyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.