Yeni Skoda Scala fiyatı belli oldu; sadece DSG ile satışa sunuldu

Skoda’nın yeni modeli Scala satışa sunuldu. Markanın yeni tasarım dilini ve teknolojik atılımını temsil eden yeni Skoda Scala; 189.900 TL’den başlayan fiyatı ile showroomlardaki yerini aldı.

Scala, 115 HP güç üreten 1.0 TSI, 150 HP güç üreten 1.5 TSI benzinli motorlar ve 115 HP güce sahip 1.6 TDI dizel motor seçenekleriyle satışa çıktı.

Tüm motor seçenekleri 7 ileri DSG otomatik şanzımanla eşleştiriliyor.

VW Grubu modüler MQB altyapısıyla tasarlanan yeni Scala, mümkün olan en uzun aks aralığı ve geniş arka bölümüyle öne çıkıyor.

Kompakt boyutlara karşın içeride geniş bir yaşam alanı sunan yeni Skoda Scala; 2.649 mm aks aralığının yanı sıra, 4.362 mm uzunluğa, 1.793 mm genişliğe ve 1.471 mm yüksekliğe sahip.

Elite ve Premium donanım seviyeleriyle sunulan yeni modelde, tüm versiyonlarda zengin ekipmanlarıyla öne çıkıyor.

467 litrelik bagaj hacmine sahip Skoda Scala’da LED farlar, 3D dinamik sinyal lambaları, 8 inç multimedya sistemi, ambiyans aydınlatması ve 8 hoparlörlü ses sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Yeni Skoda Scala, SimplyClever Akılcı Çözümleriyle donatıldı. Dijital gösterge paneli, kablosuz telefon şarj ünitesi, anahtarsız çalıştırma sistemi, elektrikli sürücü koltuğu ve elektrikli bagaj kapağı gibi donanımlar da tercih edilebiliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.