Yeni Superb 3 gün sonra buz üzerinde ortaya çıkacak

Yeni Skoda Superb bu hafta günyüzüne çıkıyor. 2018 yılında birçok modeli üzerinde çalışmalar yapan Skoda, yeni Superb modelini 10 Mayıs’ta Bratislava’da IIHF Buz Hokeyi Dünya Şampiyonasında resmen sunacak. Skoda Superb güncel sürümde 1065 adetle 4 ayda Türkiye’de en çok satan ikinci Skoda modeli

Skoda, gerçek modeli birkaç gün sonra sergilerken bugün ilk resmi görüntüyü paylaştı. Bir tasarım taslağı olan görüntü, aracın ön ucunda ve sağ tarafında değişiklikler yapıldığını gösteriyor.

Yeni Superb daha keskin şekilde çekilmiş farlarla tamamlanan daha agresif bir silüet sunuyor. Izgara altında, sis farları bir şerit ile birbirine bağlanıyor. Skoda arka kısımda ise logosunu ortada tek tek harflerin ayrıştığı şekilde değiştirirken, model ismi alttaki konumunu koruyacak.

Skoda Superb ile müşterilere geniş alan ve birçok donanım özellikleri sağlayan rafine bir üst model sunmayı sürdürmek istiyor. İç mekanda bu yönde geliştirmelerin yapıldığı belirtiliyor.

Yenilenen Superb modelinin giriş seviyesinde 150 HP ve 250 Nm’lik 1.5 TSI bir motorla yola çıkması bekleniyor.

Önceki İçerikCivic 40 bin, CR-V 80 bin lira krediyle
Sonraki İçerikPorsche dizel skandalı için 535 milyon Euro ceza yedi
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz