Evlilik teklifi yapılan Motosiklet Fuarı 2020 için 110 bin giriş

İstanbul Motosiklet Fuarı Motobike bu yıl da onbinlerce motosikletsevere ev sahipliği yaptı.  12 bin metrekarenin üzerindeki alanda gerçekleşen fuara 24 ülkeden 285 marka katıldı. Fuarda önümüzdeki baharda yola çıkmaya hazırlanan sektörün yeni modelleri sergilendi. Şimdiden motosiklet fuarı 2021 yapılacak mı, motosiklet fuarı 2021 bilet fiyatları ne olacak sorusu akıllara geldi. Bu arada bir de evlilik teklifi yapılan etkinliğin ardından Motosiklet Fuarı Motobike 2020 ziyaretçi sayısı da açıklandı. Yine fuarın ardından 2021 takvimi de açıklandı.

Fuarda BMW, Brixton, Ducati, Honda, Harley Davidson, KTM, Kral, Kuba, CF Moto, Vespa, Volta, SYM, Bajaj, Peugeot, Polaris, Moto Gusto, Mondial, Husqvarna, Triumph, TVS, Yamaha gibi dünya devlerinin modelleri yakından görülebildi. Markaların yeni modellerini yakından görüp bilgi alma ve kampanyalardan yararlanmak isteyenler kuyruk oluşturdu.

Evlenme teklifi de yapılan fuar oldu

Motobike Istanbul’da bu yıl birçok ilke imza atıldı. En ilginç etkinliklerinden biri, bu yıl ilk kez gerçekleşen Custom Motosiklet Güzellik Yarışması oldu. Yoğun ilgi gören yarışmada custom motosikletler kendi klasmanlarında derecelendirilerek, ödüllendirildi.

Motobike bu yıl bir evlenme teklifine de ev sahipliği yaptı.

Motosiklet akrobasi gösterileri ile nefes kesen Birkan Polat, fuar boyunca gösteri alanında motosiklet tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşattı. Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleşen “Motobike Academy” kapsamında, konusunda uzman kişilerin gerçekleştirdiği motosiklet sürüş eğitimleri, motosiklet ve müzik üzerine sohbetler, motovloggerlar ile söyleşiler fuar ziyaretçileri tarafından beğeni ile takip edildi.

2021 Motosiklet Fuarı Motobike Istanbul 13. kez 25 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılmasına karar verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz