10. yıldönümüne özel serili kutlama

Romen kökenli Renault markası Dacia, ‘yeniden doğuşunun’ 10.  yıldönümünü kutlamak için tüm ürün gamında özel koleksiyon versiyonları yola çıkarıyor.  

Logan modelinin Avrupa'da 2005 yılında ilk kez pazara sunulmasından bu yana 10 yıl geçerken, bu  10 yıllık başarıyı kutlamak için, Dokker Van haricinde ürün gamındaki bütün modellerinde yıldönümü özel koleksiyonu hazırlandı. 

Bu versiyonlar, özel Cosmos mavi renk ve özel tasarım unsurları, yeni bir multimedya venavigasyon paketi ile satışa çıkacak.

Yeni seri Dacia MEDIA NAV Evolution olarak anlandırıldı. Yeni versiyonlar ‘Dark Metal’ alaşım jantlar ve dikiz aynası yuvaları gibi bir dizi özel tasarım unsurlarıyla öne çıkıyor.

Mavi renk kabin içinde de kendini gösteriyor. Koltuk döşemeleri ve emniyet kemerleri üzerindeki koyu mavi renkli eklentilerle canlandırılan koyu karbon iç ambiyans ve koltuklarla birlikte, gri dikişlerle iç mekânın karakteri daha belirgin hale getirildi.

Koleksiyonda klima konforu, hız sabitleyici-sınırlayıcının sağladığı güvenlik ve huzur ile elektrikli ön camlar ve uzaktan kumandalı merkezi kilitlemenin kullanım rahatlığı standart olarak sunuluyor.

Dacia, Cenevre Fuarı’nda özel koleksiyon modellerinin tümünü vitrine çıkaracak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.