Yüceauto Genel Müdürü Başar: 45 bin Skoda satacağız

2023 yılını yaklaşık 32 bin adetlik satışla kapatan Yüceauto, önümüzdeki ağustos ayında getireceği yeni Skoda modelleri ve yeni Kodiaq ile iddiasını yukarı taşımak istiyor.

Bu yıl hedef 45 bin adetlik satış

Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, 2024 yılı için Skoda Türkiye hedefleri hakkında bir açıklama yaptı: “Bu yıl ürün atağımıza Scala ve Kamiq modelleriyle başladık. Haziran ayında ise yeni nesil Superb showroomlarda olacak ve hemen ardından Temmuz ayında en çok tercih edilen modellerimizden Octavia’yı sunmaya başlayacağız. Ağustosta satışına başlayacağımız Kodiaq’ı da gücümüze ekleyince 45 bin adetlik bir satış performansı ortaya koymayı hedefliyoruz.“

İlk elektrikli Skoda Enyaq bu yıl Türkiye’de piyasaya çıkacak

Genel Müdür Başar, “2024 yılında Türkiye pazarına sunacağımız Enyaq modelimiz ile elektrikli araç atağımızı başlatmak istiyoruz. Mobil şarj hizmeti de bu sistem içerisinde yer alacak ayrıcalıklarımızdan en önemlisi olacak. Markası modeli ne olursa olsun her elektrikli araca mobil şarj ekiplerimiz ile bulundukları yerde hizmet vermeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.