2018 Paris Otomobil Fuarı: Lexus’tan 3 premier birden

2018 Paris Otomobil Fuarı için geri sayım başladı. 2 Ekim tarihinde kapılarını açacak olan Fuara çok sayıda otomobil markası katılmazken, Japon premium marka Lexus, Avrupa’nın geleneksel otomotiv buluşmasında ikisi dünya biri Avrupa üç ilk gösterime hazır. 2018 Paris Otomobil Fuarı Toyota Lexus gösteriminin detaylarını Otoajanda olarak Paris’ten online bildireceğiz.

2014 yılında tanıtıldığından bu yana RC, Lexus’un araçlarına daha duygusal tasarımlar getirmesi konusunda kilit bir rol oynadı.

Lexus LC’den özel bir seri geliyor

Lexus Paris Otomobil Fuarı’nda ikinci prömiyerini de yeni LC Yellow Edition ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yeni model, enerjik sarı renkli gövdesiyle ön plana çıkıyor. Bu özel renk kombinasyonu, kabinde de sarı, beyaz ve siyah detaylarla devam ediyor.

Lüks sedan Lexus ES Avrupa’da

Lexus, Paris’te yeni, 7. jenerasyon ES lüks sedan modelinin Avrupa prömiyerini de gerçekleştirecek. Yüksek seviyede konfor ve lüksü bir arada sunan yeni ES, tamamen yeni şasisiyle dinamik bir tasarıma ve sıra dışı sürüş deneyime sahip oldu.

Lexus’un Paris’teki standında UX crossover modeli de yer alacak ve burada ilk kez siparişler alınmaya başlanacak. Lexus markasının giriş modeli olan CT Hybrid de, Paris’te sergilenecek modeller arasında yer alacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.