Elektrikli motosiklet TC Max, 90 km hıza çıkabiliyor

Elektrikli motosiklet Super SOCO TC Max, son hız olarak 90 km/saat hıza, menzil olarak da 110 kilometrelik bir yola ulaşıyor. Super SOCO TC Max 220 V ile 8 saatte tam şarj edilebiliyor. Kuralkan, Türkiye’nin en yüzsek hıza çıkabilen ve en uzun menzile ulaşan elektrikli motosikleti Super SOCO TC Max’ın satışına başlıyor. 25 bin 900 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulan elektrikli motosikletin Türkiye lansmanı; 20-23 Şubat’taki Motobike 2020 Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Cafe Racer tarzına sahip TC modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan TC Max, retro tasarım detaylarını modern unsurlarla buluşturuyor. Klasik motosiklet kavramını LED farlar ve LCD göstergesiyle günümüze taşıyan TC platformunun; en yeni ve gelişmiş versiyonu olan TC Max’ta, 1900 yerine 3500 W’lık kayış aktarmalı güçlü bir motor bulunuyor. Böylece 3,5 kW sürekli güç (5 kW tepe değer) ile hem yüzde 17’lik eğimi kolayca tırmanabiliyor hem de 90 km/s gibi yüksek bir hıza rahatça ulaşabiliyor. Ayrıca motosikletin denge merkezine göre konumlandırılmış olan motor bloğu güvenli bir sürüş imkanı sunuyor.

Tüm Super SOCO modellerini özel kılan taşınabilir batarya, TC Max modeline de taşındı. 72V-45 mA’lik taşınabilir batarya, standart 220V prizin olduğu her yerde rahatlıkla şarj edilebiliyor. 110 km’lik menzil verisine sahip TC Max’ın Li-Ion bataryasını 8 saatte yüzde 100 doldurmak mümkün.

2018 yılında gerçekleştirdiği anlaşma ile Super SOCO markasının distribütörlüğüne başlayan Kuralkan; şu anda Super SOCO’nun TS, TC, TC Max ve Cux modellerinin satışını da gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz