Anadolu Isuzu’dan katma değerli 1 milyar TL ciro

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, Tedarikçiler Buluşması’nda yaptığı konuşmada 1 milyarlık ciroya ulaşacaklarını ve hedeflerinin ilk 100 firma arasına girmek olduğunu açıkladı.

Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden olan Anadolu Isuzu, tedarikçileriyle İstanbul’da buluştu.

Anadolu Isuzu’ nun işbirliği içerisinde olduğu yaklaşık 300 tedarikçi firmanın katıldığı toplantıda, Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, ve diğer yöneticiler hedeflerini anlattılar.

1 milyar TL’lik ciroya ulaşacaklarını ve ilk 100 firma arasına girmeyi hedeflediklerini söyleyen Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, Türk otomotiv sanayiinin rekabet gücünün arttırılması konusunu yan sanayi penceresinden değerlendirdi ve şunları söyledi;

“Odak noktanın kurumsal bir çatı altında yürütülmesi gereken Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri olduğu gözüküyor. Yani katma değeri yüksek ürünler üretmek, global pazara kaliteli ve fark yaratan ürünler sunmak gerekiyor. İşte bu noktada sizlerin yaratacağı bu fark, biz üreticilerin de rekabette daha etkin bir oyuncu olmamıza destek olacaktır.”

Tedarikçiler Buluşmasında Anadolu Isuzu’ nun 30 yılı aşkın bir süredir işbirliğini sürdürdüğü 53 firmaya teşekkür plaketleri verildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.