Autobotlar satılacak

Transformers filmlerindeki performanslarıyla hafızamıza kazınan Autobotlar şimdi de açık arttırma sahnesine çıkıyor. Autobotların lideri Optimus Prime ve Sam Witwicky’nin otomobili Bumblebee yeni alıcılarını bekliyor.

Optimus Prime’ın filmdeki haline oldukça benzetilmiş versiyonu satışa sunulurken; Bumblebee doğrudan filmin yönetmeni Michael Bay’in koleksiyonundan gelerek yeni alıcısına kavuşacak.

Filmdeki gibi alüminyum kaplama tampon ile donatılan 1992 Peterbilt 379 tırda, yine tıpkı filmde olduğu gibi alüminyum jantlar kullanılıyor. 14.6 litrelik altı silindirli dizel motora sahip, heybetli Optimus Prime’ın ızgarasında Autobot logosu da ihmal edilmemiş…

Açık arttırmanın bir diğer Autobotu olan Bumblebee ise 1967 model Chevrolet Camaro SS’te hayat buluyor. Her ne kadar Witwicky ile özdeşleşse de Transformers 4: Kayıp Çağ filminde Witwicky’siz gördüğümüz bu otomobilde V8 motor görev alıyor.

Önceki İçerikNissan’a yeni pazarlama müdürü
Sonraki İçerikMercedes GLC 250 4MATIC test sürüşü
Uzun yıllar Star Gazetesi otomotiv editörlüğünü yürüten yazar, 2013 yılından beri uzmanı olduğu otomotiv haberciliği konusunda yazılarını sürdürüyor. Bir süre PR alanında da çalışan yazar, otomotiv alanındaki makro yaklaşımlarını renkli üslubuyla yazılarına yansıtmasıyla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz