Ayda 10 bin TL taksitle Fiat Topolino Türkiye’de satışa çıktı

FIAT’ın ilk olarak 1936 yılında yollara çıkardığı Topolino yenilendi ve satışa çıktı. Yeni ve yüzde 100 elektrikli Fiat Topolino, Dolce Vita tarzıyla şehir içi ulaşıma yeni renk katma isteğinde. Topolino, Türkiye’de B1 ehliyetiyle 16 yaşından itibaren kullanılabiliyor. Ayda 10 bin TL taksitle Fiat Topolino kampanyası da teni otomobilin cazibesine katkıda bulunuyor.

İki farklı gövde tipi bulunan kapalı versiyon Topolino fiyatı, 449.900’TL olarak açıklandı. FIAT, Topolino için lansmana özel bir de satış kampanyası açıkladı. Sınırlı sayıda araç, martta 150 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faizli kredi ve aylık 10 bin TL’lik taksitle teklif ediliyor.

Topolino’da opsiyonel Plus Paket seçeneği bulunuyor. Plus Paket’te yer alan Arka Bagaj Taşıma Aksesuarı, ön panelde yer alan kumaş kaplamalı “Dolce Vita” saklama kutusu, Krom Yan Ayna kapakları Topolino’nun zarifliği daha da öne çıkartıyor.

Plus Paket 30 Bin TL fark ile 479 bin 900 TL’den satışta…

Topolino’nun açılabilir tavanlı ve kapısız versiyonu olan Topolino Dolce Vita’nın satışına ise yaz aylarında başlanması planlanıyor.

Topolino boyutları :

Topolino 2,53 metre uzunluğu olan minik bir araç. Saatte 45 km’lik maksimum hıza sahip. 75 kilometreye kadar menzili bulunuyor.

Topolino aynı zamanda dört saatten daha kısa bir süre içerisinde şarj olan 5,4 kWh bataryaya sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.