Ayda 550 TL taksitle yeni Honda Forza 250 cc

Yılın son ayında otomobildeki kampanya rüzgarına motosiklet dünyası da katıldı. Honda Türkiye son modeli yeni Honda Forza 250 cc için; Garanti Bankası anlaşmalı bir finans kampanyası açıkladı. Kampanyaya göre ayda 550 TL’den başlayan taksitlerle ‘anında motosiklet kredisi” kullanabilecek.

Türkiye’ye özel Honda Forza 250 cc

ÖTV oranı nedeniyle Türkiye’ye özel olarak geliştirilen 250 cc’lik motoru ile iddialı bir çıkış yapan Forza, Japon devin en önemli maxi-scooter modelleri arasında yer alıyor. Şimdi akıllı anahtar sistemi ile bağlantılı arka çantalı versiyon için Aralık ayı boyunca Garanti Bankası’nın anında kredi kampanyası ile aylık 550 TL’lik taksit imkânı sunuluyor.

Yeni nesil teknolojiler standart

Forza 250 modelinde ayarlanabilir elektrikli ön cam, full LED ışıklandırma, Honda seçilebilir Tork Kontrolü Sistemi gibi yeni nesil teknolojiler standart. Yeni anahtar sistemi ile bağlantılı arka çantalı versiyon ise scooterın ürün gamına yeni katıldı.

Honda Forza 250 cc arka çantalı model 33.800 TL’den satılıyor. Arka çantasız model ise 34.300 TL. Kampanya 10 ay vadede 0 faiz içeriyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz