BMW motosikletlerde yüzde 14 indirim

Borusan Otomotiv, Türkiye temsilciliğini yürüttüğü BMW motosikletlerinde yüzde 14’e varan indirim başlattığını açıkladı.

BMW Motorrad Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv, 2018 model tüm BMW motosikletlerde geçerli kampanya kapsamında çeşitli modellerde özel fiyatlandırmalar yapacağını bildirdi. Gönderilen bültende “BMW motosikletler Türk Lirası bazında birkaç ay öncesindeki fiyat seviyelerinden satın alınabiliyor.” denildi.

BMW GS 310 modelinin İspanya-Barcelona’da yapılan uluslararası basın test sürüşünde Türkiye’den ilk sürüş izlenimini bu linkten okuyabilirsiniz.

Eylül ayı sonuna kadar devam edecek ve stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında G serilerinde yapılan fiyat revizyonuyla 8.500 TL’den 10.000 TL’ye kadar indirim avantajları yakalanabiliyor.

BMW’nin enduro sınıfındaki makinesi R1200 de kampanyada yer alıyor.

BMW motosikletlerde yüzde 14 indirim zamanı

Öte yandan aralarında BMW Motorrad’ın dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen modellerinden olan R 1200 GS ve R 1200 GS Adventure’ın de yer aldığı çok sayıda modelde yüzde 14 indirim yapılıyor.

Borusan Otomotiv tüm BMW Motorrad modellerinde fiyat avantajlarının yanı sıra +1 yıl ilave garanti hediyesi de veriliyor. Böylece tüm BMW motosikletlerde garanti süresi 2 yıldan 3 yıla çıkartılmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.