BMW ile yarışmak isteyen kadınlar aranıyor

BMW Motorrad, avantajlı satın alma fırsatlarına Mart ayında devam ediyor. Borusan Otomotiv, Motobike Istanbul 2019 Motosiklet Fuarı’na özel hazırladığı BMW Motorrad kampanyasını sürdürme kararı aldı.

dav

2018 model ve 2019 model BMW motosikletler için +1 yıl uzatılmış garanti hediyesi sunan BMW Motorrad; ayrıca Borusan Otomotiv Premium Finans’ın, 48 aya varan eşit taksit imkânı veya balon ödemeli 36 ay taksitlendirme seçenekleri gibi satın alma koşullarını da Mart ayı boyunca motosiklet sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

5 yeni model

BMW Motorrad’ın 5 yeni modeli ile katıldığı, 21-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Motobike Istanbul 2019 Motosiklet Fuarı; yaklaşık 100 bin ziyaretçiyi ağırladı. Motosiklet tutkunları tarafından büyük ilgi gören yılın en büyük motosiklet buluşmasında; BMW Motorrad standı ziyaretçiler tarafından en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu. Motosiklet sezonunun açılışını temsil eden fuarda bu yıl yollarla buluşturacağı BMW R 1250 GS, R 1250 GS Adventure, R 1250 RT, F 850 GS ADV ve C 400 X modellerini sergiledi.

Kadınlara özel performans eğitimi

Borusan Otomotiv ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlattığı kampanya ile BMW otomobil sahibi olmak isteyen kadın sürücülere özel Performans Sürüş Eğitimi hediye ediyor.

Ay sonuna kadar devam edecek kampanya ile otomobil satın alan kadın sürücüler Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Akademi’nin düzenlediği Performans Sürüş Eğitimi’ne ücret ödemeden katılabilecek.

20-21 Nisan 2019 tarihlerinde İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirilmesi planlanan 1 günlük “Performans Sürüş Eğitimi” BOM Akademi’nin tecrübeli pilotları tarafından verilecek. Performans Sürüş Eğitimi’ni alacak olan kadın sürücüler, hem teorik hem de pratik olarak öğrenecekleri ileri sürüş tekniklerini güvenli bir ortamda deneyimleyebilecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.