Bu da oldu: Süper lüks Aston Martin kampanya yaptı, faizi 0’ladı

“Aston Martin’den 36 vadeye ‘0’ faiz kampanyası”. Dövizdeki hızlı artış ve otomobil pazarındaki durgunluk karşısında Türkiye satışlarına Aston Martin Lagonda desteği geldi. Türkiye’de 7 ayda, 7 Aston Martin satılmıştı. Kampanya ile bu satışların yükseleceği öne sürülüyor.

Aston Martin Türkiye, tüm ‘sıfır’ ve ‘ikinci el’ modelleri için 24 ve 36 ay vadeye ‘0’ faiz kampanyası başlattı.

Herhangi bir banka kredisi kullanmadan alınacak olan krediyi, D&D Motorlu Araçlar A.Ş güvencesi ile Aston Martin Lagonda finanse edecek.

Türkiye distribütörlüğünü D&D Motorlu Araçlar A.Ş’nin yaptığı İngiliz otomotiv devi Aston Martin, yeni bir kampanyaya imza attı.

Marka, yeni başlattığı ve büyük ilgi görmesi beklenen ‘0’ faiz kampanyası ile Türkiye pazarında satışlarını artırmayı planlıyor. Markanın 2018 yılı ilk 7 ayında Türkiye’de sattığı araç sayısı 7 oldu. Yani her aya bir Aston Martin satışı denk geliyor.

Dövizdeki artış ve durgunluk nedeniyle kampanya yaptı

D&D Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, otomotiv piyasasında yaşanan durgunluk ve döviz kurlarındaki yükseliş nedeniyle bu kampanyaya start verdiklerini belirtti.

Aston Martin’in global tarafından destek aldıklarını belirten Kaya “Aston Martin Lagonda, Türkiye’deki satışlardan çok memnun. Ancak son dönemde döviz kurunda yaşanan yükseliş, bir nebze pazarın frene basmasına neden oldu. Global taraftan böyle bir kampanya teklifi aldık ve uygulamaya geçirdik. Hedefimiz pazar payımızı artırmak ve bölgesinde örnek olarak gösterilen Türkiye pazarının güçlü konumunu korumak” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.