Büyük ödül Dacia Jogger Tuz Madeni tanıtımının oldu

Dacia-Jogger-lansmanı-ödül-aldı

2022 yılında Dacia Jogger Iğdır Tuz Madeni tanıtımı bu alandaki en iyi seçildi. 11’inci Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards “En İyi Lansman Etkinliği” ve “En İyi Etkinlik Prodüksiyonu” ödüllerini  bu etkinliğe verdi.

Turizm ve etkinlik sektörünün “Oscar”ları olarak bilinen Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards töreninin 11’incisi, 9 Nisan Pazar günü gerçekleşti. Dacia Türkiye, OYAK Turizm Hizmetleri iş ortaklığı ile gerçekleşen; Dacia Jogger lansmanıyla ödüle uzandı.

Iğdır ve Kars’ta organize edilen etkinliğin ilk adımı Iğdır’da 12 bin metrekarelik bir alana yayılan Tuzluca Mağaraları’nda gerçekleşti.

Dacia Jogger Lansmanı nasıldı

Sıra dışı lansmanlar listesinde kendine özel bir yer edinen Dacia Jogger Lansmanı nasıldı? Mağara atmosferinde ‘Kayıp Yemek’ konseptiyle misafirlere yöresel menüden oluşan gastronomi deneyimi yaşatıldı.

Jogger’ın ilk sürüşlerine bölgenin gizemli coğrafyası ev sahipliği yaptı.

Bir mağara içinde yapılan ilk test sürüşü deneyimi ile başlayan; doğa harikası Gökkuşağı Tepeleri, Aras Nehri kıyıları ve Ani Antik Kenti’ni de kapsayan rotalarda aracın sürüş kabiliyetleri test edildi.

Dacia Türkiye, Jogger lansmanıyla basın mensupları tarafından da ”Yılın Basın Lansmanı” seçilmişti.

Ayrıca Renault’nun tüm ülkelerdeki en iyi iletişim çalışmalarını ödüllendirdiği “Countries Challenge” yarışmasında finale kalmıştı

Önceki İçerikDoğan Holding, Aytemiz hisselerini Rus şirkete satıyor
Sonraki İçerikTOGG da geldi, elektrikli otomobilde kim ne kadar satıyor?
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz