Chery Türkiye 2024 yılına hızlı girdi, 7 nokta ile anlaştı

Chery Türkiye 30 şehirde 47 yetkili satış ve servis noktasına ulaştığını açıkladı. Yeni bayilikler İstanbul'dan Van'a kadar 7 kente dağılıyor.

Chery Türkiye, İstanbul, Çorum, Mardin, Malatya, Van, Balıkesir ve Düzce illerinde 7 yeni hizmet noktası daha açtı. 2023 yılını 40 bin adetin üzerinde satışla geride bırakan Çinli marka; İstanbul’da Çetaş, Çorum’da Evlüce, Mardin’de Nas Oto, Malatya’da Yiğitvar, Van’da Berk, Balıkesir’de Karahallılar, Düzce’de Kervan olmak üzere 7 yeni yetkili satıcı ve servis noktası ile hizmet alanını genişletti.

Chery 2023 yılının son aylarında Mengerler ve Tepretoğulları gibi iki deneyimli otomotiv perakendecisi https://www.otoajanda.com/chery-turkiye-bayi-sayisini-40a-cikardi-mengerler-ile-anlasti/ile de anlaşmıştı.

Yeni Chery yetkili satıcıları, çoklu otomotiv markalarını bünyesinde barındıran deneyimli yetkili satıcılardan oluşuyor.

Chery Türkiye 30 şehirde bayi ve servis noktası açtı
Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan

Chery modellerinde garanti 150 bin km ya da 5 yıl oldu

 

Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan

Yetkili satıcı ağına katılan 7 yeni yetkili satış noktası ile hizmet ağını genişlettiklerini ifade eden Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan, “Yeni yılla beraber 30 ilimizde bulunan 47 yetkili satıcımızla Türkiye’deki kullanıcılara tüm hizmetlerimizi sunmayı sürdürüyoruz. Hedefimiz, yeni yılda da 3 SUV modelimizle birlikte Chery’nin güvenilir, konforlu, teknolojik ürünler sunduğunu gösterirken, yeni hizmet noktalarımızla birlikte satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizi daha fazla memnun ederek yine daha fazla tercih edilen bir marka olmak” dedi. Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcıları ile hem satış hem de satış sonrası hizmetler sunan Chery Türkiye, segmentlerinde oldukça iddialı SUV modelleri OMODA 5, TIGGO 7 PRO VE TIGGO 8 PRO ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.