Cupra Leon 2 motor ve Bucket koltuklar ile satışta

Geçmişi sadece 2018 yılına uzanan, Türkiye’de ise 2021 yılında ilk kez satışa çıkan Cupra markası yeni bir modelle yoluna devam ediyor. Volkswagen Grubu kanatları altındaki İspanyol marka, motor gamını genişlettiğve donanıseviyelerini artırdığı CUPRA Leon modelini satışa çıkardı. Cupra Leon rkiye’de her ikisi de DSG otomatik şanzımanlı olmak üzere hafif hibrit teknolojili 1.eTSI 150 HP ünite ve benzinli 2.TSI 300 HP versiyonlarıyla satılacak.

Cupra Leon özellikleri

CUPRA Leon modeli motor seçeneklerindeki artışıyanı ra donanıseviyelerini de artırıyor. CUPRA Leon’da standart olarak açılabilir cam tavan, Full LED mercekli öfarlar, ‘Infinite LED’ arka farlar, 10,25” dijital sterge paneli ve 12” multimedya sistemi, CUPRA tamponlar ve spor arka difübulunuyor. Ayrıca müş veya bakır, 18 inçlik alaşıjantlar da CUPRA Leon’un güçlü ne katkı sağyor.

İç mekânda ise mevcut donanıma ek olarak Formentor modelinde olduğu gibi çok tercih edilen CUPRA ‘Bucket tip spor koltuklar ile Siyah veya Petrol Mavi renginde Nappa deri koltuk döşemeleri opsiyonel olarak satıalınabiliyor.

Cupra Leon fiyatı (10 Haziran 2023)

Cupra Leon 1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG fiyatı 1.390 bin TL

Cupra Leon VZ 2.0 TSI 300 HP DSG fiyatı 2.610.000 bin TL

Leave A Reply

Your email address will not be published.