Dünyanın en iyi markaları liginde

Hyundai Motor Company, global marka uzmanı Interbrand tarafından yayınlanan son araştırma raporuna göre; dünyanın en değerli markaları arasında yer almaya devam ediyor. Marka değerini 2017 yılından bu yana yüzde 3 artırarak 13.5 milyar dolar seviyesine çıkaran Hyundai; bu sonuçla beraber En İyi 40 Global Marka listesindeki yerini korudu.

Hyundai, global otomotiv sıralamasında ise altıncı sırada yer alıyor. Bu sıralamayla beraber 2005’ten bu yana marka değerinde dört kat artış görülen; Hyundai’nin büyümesi de paralel oranda artmaya devam ediyor.

Müşterilerinin beklentilerine odaklı modeller üreten Hyundai, yenilikçi ve yaratıcı marka hedefini koruyor.

Hyundai, dünyanın ilk özel hidrojenle çalışan SUV modeli NEXO’yu bu yıl piyasaya sunmuş; otomotiv endüstrisi adına çok önemli bir kilometre taşına imzasını atmıştı. Hyundai’nin çevreci araçlar serisinde; tamamen yeni bir proje olan Kona Electric ve gelecekteki mobilite alanında markanın öncü ruhunu sergileyen IONIQ de bulunuyor. Ayrıca, gelecekte üretilecek performanslı ve otonom sürüşe sahip teknolojik modeller de markanın imajını, değerini ve popülerliğini artırmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.