Egea ile piste davet

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Fiat Motor Sporları tarafından düzenlenen Egea Seni Piste Çağırıyor etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin üçüncü ayağı 11 Mayıs Cumartesi günü Eskişehir TCDD Eski Gar Otoparkı’nda düzenlenecek. Fiat bayii Birmot Eskişehir’e hafta boyunca gelerek Egea Ailesi’nden bir model ile test sürüşü gerçekleştiren kullanıcılar aktiviteye katılabilecek.

Müzik platformlarından PowerApp’in sponsorlarından biri olduğu aktivitenin 3. ayağı, sabah 09:00 itibarıyla başlayacak ve tüm gün sürecek. Aktivitede, Fiat Egea Sedan’ın pist için özel olarak geliştirilen versiyonunu deneyimleme imkânı yakalayacak olan kullanıcılar; güvenli sürüş teknikleri konusunda da bilgi sahibi olacak ve motor sporları dünyasını yakından tanıyacaklar.

Aktiviteye aktif olarak katılmayıp, yakınlarına eşlik etmek üzere alana gelen katılımcılar ise; Fiat tarafından kurulan servis alanında keyifle vakit geçirebilecek ve yarışı izleyebilecekler.

Egea Seni Piste Çağırıyor etkinliğine, ‘B’ tipi ehliyet sahibi olan ve manuel vites otomobil kullanabilen kişiler katılabilecek. Katılımcılar, TCDD Eski Gar Otoparkı’nda düzenlenecek aktiviteye isimlerine özel hazırlanan kimlik kartlarını teslim alarak başlayacaklar. Kullanıcılar, öncelikle güvenli otomobil kullanımının püf noktalarına dair eğitim alacak. Teorik eğitimin takibinde Egea Sedan’ın pist şartlarına özel olarak geliştirilen 1.6 litrelik turbo beslemeli 180 HP’lik versiyonu ile slalom yarışına girecekler.

Aktivite sonunda en iyi zamanı yaparak ilk üçe girenler podyuma çıkarak, madalya ve sertifikalarını Fiat Motor Sporları Takım Direktörü Koray Kafkas, takımın resmi pilotu Fatih Kara ve Birmot Eskişehir yetkililerinden alacaklar.

Önceki İçerikTürkiye’de başka bir örneği yok, işte dedemin traktörleri
Sonraki İçerik30 bin TL peşinat, ayda 1500 TL’ye Renault
1997’de ilk kelimesi “vosmagen” olan, çocukluğunu halı desenlerinde araba sürmeye adamış otomotiv yazarı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz