En önemli kozu Tivoli

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yaptığı Güney Koreli SsangYong, İstanbul Autoshow 2015’te, crossover sınıfına giriş bileti olan yeni Tivoli’yi ön plana çıkaracak. Ssangyong standında ayrıca, markanın mevcut modeller olan Rexton W, Rodius, Korando Sports da yerini alıyor.

Ssangyong’un tamamen sıfırdan yeni geliştirdiği Tivoli, 1.6 lt benzinli motor seçeneği ve 55 bin 450 TL’den başlayan fiyatıyla geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satılmaya başlandı. Markanın, el değiştirdikten sonra piyasaya sunduğu tamamen yeni ilk model olan Tivoli, farklı tasarımı, kompakt boyutları ve çekici iç mekanıyla ön plana çıkıyor. İlk etapta sadece önden çekişli 4×2 versiyon ve 1.6 lt (128 PS) benzinli motor seçeneğiyle getirilen Tivoli’de, dört farklı donanım paketi bulunurken, “çift renk” opsiyonu da sunuluyor. Böylece istenirse aracın tavanı beyaz veya siyah renkil olarak satın alınabiliyor.

Otomatik vites alternatifinin de sunulduğu araçta, donanım paketlerine göre değişiklik gösteren 7 hava yastığı, geri görüş kamerası, akıllı telefonların araçtaki 7 inç’lik ekrana entegre edilebilmesini sağlayan “smart connectivity” özelliği gibi, bir dolu güvenlik ve konfor donanımı da mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.