Fabrika yapımı lpg’li Fiorino Eko fiyatı ile de dizele kafa tutuyor

Fiorino Eko adıyla geliştirilen fabrika yapımı LPG’li Fiorino, yakıtını Aygaz’dan alanlara yüzde 20 indirim kampanyasıyla satışa çıktı. Kampanya kasım ayı sonuna kadar geçerli. Kampanyadan Fiorino Eko alanlar Aygaz istasyonlarında yüzde 20 indirimden yararlanıyor. Lpg’li Fiorino Eko fiyatı peşin alımlarda 80 bin liradan başlıyor. Aynı pakette dizel Fiorino fiyatının 97 bin liradan başladığını hatırlatalım.

Tofaş mühendisleri Fiorino Eko modelini 1.4 litre benzinli motor seçeneği üzerine uyguladılar. Fiorino Eko adı ise zararlı gazların salımını azaltarak doğayı kirletmeyen yönüyle ve ekonomik kullanım maliyetleri açısından dolayı verilmiş.

LPG’li Fiorino Eko kokpitindeki tek tuş ile benzinden lpg’ye geçiş yapılabiliyor. BU düğme TOFAŞ mühendislerince geliştirildi.

Fiorino tek dokunuşla “Eko” oluyor

Fiorino Eko, Fiat Professional garanti şartları kapsamında, 3 yıl – 150 bin kilometre garantisine sahip.

Dizel motorlu araçlar seviyesinde yakıt tüketimine sahip olan Fiorino Eko lpg’li versiyon; Tofaş Fabrikası’nda özel olarak tasarlanmış “Eko butonu” ile benzinden LPG’ye geçiş yapabiliyor.

Tofaş’ın lpg’li hafif ticari aracı Pop, Safeline ve Premio donanım paketlerinden biriyle satın alınabiliyor. Araçta fonksiyonel yakıt dolum noktası ile yakıt dolumu depo kapağından kolaylıkla yapılabiliyor.

Lansmana özel otogaz kampanyasıyla satışa çıkan Fiat Fiorino Eko, 30 Kasıma kadar 1 yıl sürecek yakıt alım fırsatı da sunuyor. 1 yıl süresince Aygaz/Mogaz istasyonlarından toplamda 3 bin 500 TL’ye kadar olan otogaz alımlarında yüzde 20 indirim hakkı kazanılıyor.

Öte yandan, mevcut kredi kampanyası ile 70 bin TL tutarında, 36 ay vadeye kadar yüzde 0.49 faizli kredi seçeneği de Kasım ayı sonuna kadar Fiat Fiorino Eko satın alacak müşterilere sunuluyor.

Lpg’li Fiorino Eko fiyatı dizele göre daha avantajlı

Önceki İçerikToprak Razgatlıoğlu yeni takımıyla kontak açtı
Sonraki İçerikTesla pick-up 146 bin ön sipariş almış
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz