Fiat 500’e Star Wars kostümü

Kült filmlerden Star Wars’ın en yenisi için bütün dünya geri sayımda.

Milyonlarca bilgim kurgu sineması seven hayranını uyutmayan yeni Star Wars, otomobilcileri de hareketlendirdi.

Fiat, efsane modellerinden 500 ile bu dalganın içinde yerini aldı.

Garage Italia Customs tarafından tasarlanan Fiat 500e Stormtrooper, “İlk Düzen” ordusunun zırhından esinlenilmiş ve siyah-beyaz gövde rengiyle şekillendirilmiş tasarımıyla Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sergilenmeye başladı.

Fiat’ın verdiği bilgilere göre otomobil büyük ilgi çekiyor.

100’den fazla ülkede 1.6 milyon kişinin tercihi olan efsanevi Fiat 500’ün en özel versiyonu olan “Fiat 500e Stormtrooper”, Los Angeles Otomobil Fuarı’nda podyumda.
17 Aralık’ta vizyona girecek “Star Wars:Güç Uyanıyor” filminde Lucasfilm ile işbirliği içinde olan 6 dünya markasından biri olan Fiat’ın şov otomobili, efsanevi Stormtrooper zırhını yansıtan tasarımıyla fuarın ilgi odağı olmayı başardı.

Fiat’ın ikonik modeli 500’ün bu özel versiyonu, Star Wars: Güç Uyanıyor temalı tasarımıyla Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.

Garage Italia Customs tarafından tasarlanan Fiat 500e Stormtrooper, “İlk Düzen” ordusunun zırhından esinlenilmiş ve siyah-beyaz gövde rengiyle şekillendirilmiş tasarımıyla kendini belli ediyor.

Ön cam ve yan camların tasarımı ise İlk Düzen Stormtrooper’ın hemen göze çarpan güneşliği ve kaskına uyumlu yapısıyla ayrıca dikkat çekiyor.

Deri ve Alcantara kaplı, tamamen özel ön ve arka koltukların yer aldığı iç mekânda da tüm unsurların siyah-beyaz olmasına özen gösterilirken, Star Wars logolu beyaz ön panel ayrıca ön plana çıkıyor.

Galaksideki en özel Fiat 500 olma özelliğini kazanan Fiat’ın “Star Wars: Güç Uyanıyor” temalı şov otomobili, kısa sürede tüm dünyadaki Star Wars severlerin ilgisini ve beğenisini çekmeyi başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.