Otomobilde Neler Oluyor, Önce Siz Öğrenin

Filo kiralamanın 2021 umudu canlanacak turizm hareketliliği

2020 yılını sıkıntılı geçiren sektörlerden filo kiralama, 2021 yılında hareketlenecek turizm ile çıkış arıyor. 2020 yılında havaalanlarındaki bürolarını kapatmak zorunda kalan filo kiralama sektörü, şehir içine yönelmişti.
Filo kiralama sektöründe hizmet veren Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, 2021 yılı .eklentilerinde turizmin etkili olacağını söyledi.
Tangün, “Turizmin 2020’ye göre iyileşmesini bekliyoruz. Bunun sektöre artı bir değer yaratmasını ve iç turizmin hareketli olmasını bekliyoruz.
Aşı yaygınlaştıkça, bulaşma riski azaldıkça, saygın daha kontrollü bir hale geldikçe
ilkbahar aylarında, özellikle de Nisan ayı itibari ile iç ve dış turizmde hareket

bekliyoruz. Malatya’da yeni şehir ofisi açıyoruz. Samsun, Denizli ve Manisa gibi

şehirlerimizde büyüyoruz. 2021’de Anadolu’da fırsatları kovalayacağız”
açıklamasında bulundu.”
Özarslan Tangün: Enterprise Türkiye CEO’su
2020’de filosunu büyüttü 2 milyar TL’lik yeni araç aldı
Tangün, salgın etkisinde geçen 2020 yılı faaliyetlerini ise şöyle özetledi: “Filomuz geçen seneye göre yüzde 20 büyümüş durumda. Hibrit araçlardan elektrikli araçlara, SUV’lardan pikaplara kadar uzanan araç seçeneğimiz var. Bu kapsamda, 2020 yılında 2 milyar TL’lik araç yatırımı gerçekleştirdik. Ayrıca geçtiğimiz sene özellikle şehir içi ofis sayımızı artırarak
kaliteli araç kiralama hizmetini müşterilerimizin ayağına getirdik. Şu an 62 olan ofis sayımızı önümüzdeki dönemde 100’e çıkarmayı hedefliyoruz. Bununla beraber, istihdam noktasında da yüzde 30’luk bir büyümeyle 2021 yılına girdik.”
Leave A Reply

Your email address will not be published.