Ford Otosan’da bir değişiklik daha

Yeni yılla birlikte 4 eski yöneticisiyle yollarını ayırma kararı alan Ford Otosan Yönetim Kurulunda da bir değişiklik oldu.

İşte konuyla ilgili şirketten yapılan açıklama;

Şirketimizin 09 Aralık 2015 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında aşağıdaki kararlar alınmıştır:

23 Mart 2015 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, C Grubu hissedarlar tarafından aday gösterilerek Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Sn. Peter David Fleet, Ford Motor Company organizasyonundaki görev değişikliği nedeniyle, 09 Aralık 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etmiştir.

Boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine, C Grubu hissedarlar tarafından aday gösterilen Sn. Roelant Christiaan de Waard toplanacak ilk Genel Kurul Toplantısına kadar görev yapmak üzere atanmıştır. Söz konusu atama toplanacak ilk Genel Kurul’un tasvibine sunulacaktır.”

Ford Otosan’da görev değişimleri

FORD OTOSAN SON YÖNETİM KURULU

Önceki İçerikTalisman ve Megane’ın güvenlik notu
Sonraki İçerikAnadolu Isuzu’ya 64 milyonluk destek
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz