Gran Turismo Nissan ruhu uzun metrajla beyaz perdede

Nissan yarış
VW-Golf-GTI

Otomobillerin başrole çıktığı filmler arasına bir yenisi daha katıldı. Dijital otomobil yarışlarının en sevilenlerinden Gran Turismo, beyaz perdeye aktarıldı ve geçen hafta rkiye sinemalarında vizyona girdi. Film, bilgisayar oyuncularını profesyonel yarışçılara nüşren Nissan programına da bir övgü olarak değerlendiriliyor.

Bu uzun metrajlı film Nissan GT Academy programı merkeze alarak, Sony Pictures Entertainment tarafından çekildi.

rkiye’de 25 ustos 2023 tarihinden itibaren sadece sinemalarda yayınlanmaya başlayan Gran Turismo filmi, izleyicileri heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Nissan GT Academy’nin tanıttığı sanal ve gerçek nya yarışların karışını sergiliyor.

Gran Turismo filminin konusu

Filmin konusu işçndan bir bilgisayar oyuncusu, başarıbir eski otomobil yarışçısı ile idealist bir motorsporları neticisinden oluşan bir ekibin gerçek hikayesine dayanıyor. Filmde, David Harbour, Orlando Bloom, Archie Madekwe, Takehiro Hira ve Darren Barnet gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

 

Önceki İçerikMakyajlı Elantra Türkiye’ye geldi, fiyatı ve özellikleri belli oldu
Sonraki İçerikUzmanlar el attı Gölcüklü Ford Transit karavan oldu
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz