Honda Motosiklet, özel fuar fiyatlarını açıkladı

Motosiklet hayranlarının biraraya geldiği en büyük buluşma olan 10. Motobike İstanbul 2018 kapılarını açtı. Fuarda en büyük alanlardan birini kaplayan Honda Motosiklet, 2018 yılında satışa çıkaracağı 9 yeni modelden 7’si ile Motobike 2018’deki yerini aldı. Honda Motosiklet, özel fuar fiyatlarını da açıkladı. Fuarda sergilenen modeller, Gold Wing, Gold Wing Bagger, CB125R, CB250R, Africa Twin Adventure, CB125F ve PCX125 oldu.
Honda’nın yeni PCX modeli mayıs ayında, CB1000R ve Forza250 modelleri de Temmuz ayında satışa çıkacak.

Öte yandan Honda, neredeyse rekabet ettiği tüm segmentteki modellerinin yenilenmiş versiyonlarını da fuarla birlikte motosiklet severlerin beğenisine sunuyor. Honda NC750D INTEGRA, NC750S, NC750X ve X-ADV modelleri de yenilenen versiyonlarını da Türkiye’de ilk kez sergiliyor.

Yeni modellerde güvenlik önde: Honda’nın yeni modellerinin tasarımları ve konforlarının yanı sıra gelişmiş güvenlik teknolojileri ile de öne çıktığını belirten Honda Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, Türkiye’de ‘Sağlıklı Motosiklet Kültürü’nü oluşturmak üzerine kurdukları stratejilerini yeni modelleri ile desteklediklerini söyledi.
Cem Yılmaz, Honda standını ziyaret ederek, Bülent Kılıçer’den yeni Gold Wing hakkında bilgi aldı.
Trafik kurallarına uyum için okul öncesi 4 – 7 yaş grubundan üniversite öğrencilerine kadar eğitim vererek bilinçli yeni nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Honda, bu eğitimler hakkındaki bilgileri eğitmenlerle fuar süresince de verecek.

4-7 yaş arası çocuklar için dünyanın dört bir yanında uygulanan Ayatorii trafik eğitimi de uygulamalı olarak fuarda yapılacak.

Honda ayrıca bu yıl itibari ile güvenli sürüş bilincini aşılamak için müşterilerine teslimat sırasında güvenli sürüş eğitimi verilmesine de destek olacak.
Honda motosiklet alan herkes temel eğitimden geçecek.
Honda, fuarda motosiklet sahibi olmak isteyenlere yönelik özel bir kampanyaya da start verdi. Bu kampanya ile fuardaki Honda Motosiklet modellerinin fuara özel fiyatları da açıklandı:

 

HONDA GL 1800 GOLD WING Baştan aşağı yeniden tasarlanan Honda Gold Wing daha küçük ve daha hafif; yassı biçimli altı silindirli motor silindir başına 4 supap özelliğine sahip ve Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, 4 sürüş modu, Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi ve Yokuşta Kalkış Desteği ile birlikte sunuluyor. Yeni şasi, bir alüminyum şasi çerçevesini, çift salıncaklı ön süspansiyon sistemini içeriyor ve tek taraflı Pro-Arm süspansiyon, arka yay ön yükleme ayarında olduğu şekilde elektrikli olarak ayarlanabiliyor. Bir elektrikli ekran, Smart Key (Akıllı Anahtar Sistemi) ve Apple CarPlay de standart donanım olarak sunuluyor. Tamamıyla yeni, üçüncü nesil Honda’nın benzersiz yedi vitesli Çift Kavramalı Şanzımanı da isteğe bağlı olarak satın alınabilecek. Fiyatları: GL1800 GOLD WING (MT)159.000 TL, GL1800 GOLD WING (DCT) 179.000 TL, GL1800 GOLD WING BAGGER (MT) 138.000 TL , GL1800 GOLD WING BAGGER (DCT) 148.000 TL.
Yeni Gold Wing ön hava yastığı ile Türkiye’de.
CB125R ve CB250R “Sport Naked” sınıfının bu şık temsilcisi hem gündelik kullanıma hem de filo ihtiyaçların yönelik olarak geliştirildi. Yeni naked serisi sıvı soğutmalı hassas motora, altı vitesli dişli kutusuna ve ayrıca boru biçimli/preslenmiş çelik çerçeveden, 41 mm’lik USD çatallardan, radyal montajlı 4 pistonlu ön kaliper ve diskten ve ön yükleme ayarlı amortisörden oluşan tamamen yeni bir şasiye sahip. Geliştirilmiş özellikler arasında tam LED farlar, LCD ekranı ve Atalet Ölçüm Ünitesi (IMU: Intertial Measurement Unit) kontrollü ABS bulunuyor. Fiyatları: CB125R 18.500 TL, CBR250R 19.200 TL.

CRF 1000L AFRICA TWIN ADVANTURE SPORTS genişletilmiş yakıt deposu, yükseltilmiş sürüş pozisyonu, artırılmış yerden yüksekliği, ısıtmalı elcikleri, genişletilmiş kaporta ve daha uzun seyahat menzilli süspansiyonu ile bir üst segment kullanıcılarının bile aklını çelmeye aday görünüyor. 3 adet sürüş modu olan Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrolü parametreleri ve revize edilmiş emiş ve egzoz tasarımına sahip motosiklet ayrıca Africa Twin’in 30’uncu yıldönümüne özel renk tasarımlarıyla dikkat çekecek. Fiyatı: CRF1000L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS (MT) 65.000 TL,  CRF1000L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS (DCT) 68.000 TL.

CRF1000L AFRICA TWIN 2018 modeli için Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, 3 adet sürüş modu, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrol parametreleri, daha hassas güç beslemesi ve heyecan verici motor sesi gibi kapsamlı güncellemeler yapıldı. 2 kg daha hafif olan model sürüş deneyimini zenginleştiren birkaç detay iyileştirmesi de içeriyor. Fiyatı: CRF1000L AFRICA TWIN (MT) 56.800 TL, CRF1000L AFRICA TWIN (DCT) 59.900 TL.

NC750D INTEGRA: Hem motosikletin hem de scooter’ın en iyi özelliklerini bir araya getiren Honda’nın Integra modeli, LED farlar ve LCD göstergeler ile iki adet spesiyal metalik renk seçeneği ile birlikte sunuyor. Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) 2018 yılı için modele ilave ediliyor. Fiyatı: NC750D INTEGRA 47.500 TL.
Honda NC750XDCT gösterge panelinde her türlü bilgi yer alıyor. Güneşli havalarda da okunaklılığını koruyor.
NC750S: Honda’nın kullanıcı dostu, çıplak yol motosikleti NC750S, güçlü torka sahip paralel çift silindirli bir motor, düşük sele yüksekliği ile rahat sürüş pozisyonu, zekice kurgulanmış bagaj bölmesi ve kişiselleştirilmiş renk seçenekleri olan LCD göstergeler sunuyor. Fiyatı: NC750S (MT) 36.500 TL,  NC750S (DCT) 39.100 TL
Honda NC750X
NC750X: Honda’nın üst düzey şehiriçi motosikleti daha güçlü ve maceraperest bir görünüme büründü. Güçlü torka sahip paralel çift silindirli motor, uzun yol için de geliştirilmiş süspansiyonu, bagaj bölmesi, kişiselleştirilmiş renk seçenekleri olan LED farlar ve LCD göstergeleriyle dikkat çekiyor. İki seviyeli ‘Honda Seçilebilir Tork Kontrolü’ ise (HSTC) 2018 model NC 750X’de artık standart donanım arasında sunuluyor. Fiyatı: NC750X (MT) 41.400 TL, NC750X (DCT) 44.600 TL.

X-ADV: Honda X-ADV, sert SUV stilini ve rahatlığını, uzun yol süspansiyonu ve 745 cc’lik çift silindirli motorundan gelen güçlü performans ile harmanlıyor. 2018 için model, çift kavramalı şanzımanda (DCT) G arazi düğmesi ve motorda 2 Seviyeli Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) ile güncelleniyor. Fiyatı: X-ADV 62.200 TL.
Honda X-ADV donanımı zenginleşiyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.