Honda Türkiye’de üst yönetim değişiklikleri

 
 
Honda Türkiye üst yönetide değişikliklere gittiğini açıkladı. Yapılan son görev değişiklikleriyle Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Özütok olarak belirlenirken, Nurettin Atilla Otomobil Planlama ve Pazarlama Müdürü, Bülent Kılıçer ise Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürü görevlerine getirildi.
 
Honda Türkiye Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Cem Özütok, Honda' da görevine 2001 yılında Satış Bölge Müdürü olarak başladı. 2009 yılında Otomobil Satış Şefliği, 2010 yılında Otomobil Satış Müdür Yardımcılığı, 2012 yılında Satış Operasyon Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2012-2014 yıllarında Otomobil Satış Müdürlüğü görevini sürdüren 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren Otomobil ve Motosiklet Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.
 
Honda Türkiye Otomobil Planlama ve Pazarlama Müdürü olarak atanan Nurettin Atilla, Honda Türkiye’de 1997 yılında Bilgi Sistemleri Müdürlüğü’nde İş Analisti olarak işe başladı. Sırasıyla aynı departmanda Şef ve Müdürlük görevlerini yürüttü. 2012 yılında Planlama Müdürlüğü’ne atanan Atilla son olarak Honda Türkiye Otomobil Pazarlama görevini de üstlendi.
 
Honda Türkiye Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başlayan Bülent Kılıçer, 2001 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Sırasıyla Motosiklet Satış Bölge Müdürü, Motosiklet Pazarlama Şefi, Otomobil Satış Müdür Yardımcısı, Otomobil Pazarlama Müdür Yardımcılığı ve Otomobil Planlama Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2013 yılında Pazarlama Müdürlüğü’ne ve 2014 yılında Motosiklet Satış Müdürlüğü’ne atandı. 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren Motosiklet Pazarlama ve Planlama faaliyetlerinin de eklenmesiyle Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini üstleniyor.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.